26 lipca 2013

Wix- czyli szybki sposób na nową wspaniałą witrynęKażda z nas kocha modę. Nowe ubrania, projektanci, biżuteria czy torebki przyprawiają nas o gęsią skórkę. Własny styl rozwijamy od lat, najpierw jako mała dziewczynka, przebierając się w za duże ubrania czy buty mamy, następnie odwiedzając butiki i targi w celu znalezienia tego wyjątkowego „czegoś”. Ulubione kolczyki przywiezione z Hiszpanii zawsze umilą nam wyjście z koleżankami, a szalik kupiony na targu podczas wakacji w Egipcie doda uroku i pewności siebie podczas nie jednej randki. Wiele z nas odwiedza również Internet w celu znalezienia tych niepowtarzalnych ciuchów i dodatków. Nie jedna z nas sama projektuje własne ubrania. Kupujemy wciąż pachnące i świeże produkty od młodych projektantów, czy buszujemy na wyprzedażach dużych sklepów towarowych online. Widzimy wiele produktów i tworzymy własny styl, i bardzo często dzielimy się naszymi spostrzeżeniami na Facebooku, czy Twitterze. Czy kiedykolwiek pomyślałybyście o stworzeniu własnego forum, aby umieścić wszystkie swoje modne pomysły w jednym miejscu? Jest jedno miejsce, które pozwoli ci na stworzenie strony internetowej, a do tego za darmo! W Wix stworzysz własną stronę, portfolio czy też modny sklep w bajecznie prosty sposób niesamowicie dobrze się przy tym bawiąc.
Z Wix stworzymy to, co modne – własną stronę w formie resume, sklep internetowy z własnoręcznie uszytymi produktami, czy też album wykonanych przez siebie zdjęć w formie sieciowej galerii. Wystarczy odwiedzić stronę Szablony na Wix – po kliknięciu na kategorię „Sprzedaż i Moda” zobaczysz świetne pozycje z gotowymi układami. 

Taki szablon to niesamowite możliwości. Na przykład, przypuśćmy chcesz pokazać swoim znajomym zdjęcia zrobione podczas ostatniej sesji swojego ulubionego projektanta. Dobrym szablonem będzie „Fotograf Mody”.Po kliknięciu Edytuj, będziesz mogła zmieniać dowolne elementy, dodać własne zdjęcia do Galerii, filmy wideo, co tylko chcesz! Szablon można całkowicie zmodyfikować, ale służy on również za inspirację, przewodnik i pomoże ci wyrazić własne pomysły.
Innym przykładem jest szablon „Moda w Sieci” lub „Mała Marka”, który pozwoli każdemu utalentowanemu projektantowi mody zainteresować szersze grono odbiorców. 
Szablony pozwolą ci na pełne zaprezentowanie swojej kolekcji.  A na dodatek możesz skorzystać z opcji eCommerce oferowanej przez Wix. W ten sposób możesz nie tylko zbudować showroom swojej kolekcji, ale również skutecznie sprzedawać swoje produkty podczas wizyty na twojej stronie internetowej!
Strony Wix są również kompatybilne z Google, tak więc twoi użytkownicy bez problemu znajdą cię w sieci. Na dodatek możesz udostępniać swoją witrynę na Facebooku i innych mediach społecznościowych. Dlatego w kreatorze Stron www Wix znajdziesz wiele aplikacji, które pozwolą ci na interakcję z użytkownikami w niesamowity sposób.
Po wejściu w tryb edycji edytora, kliknij na zakładkę Dodaj po lewej, a następnie kliknij na Społecznościowe. Tutaj zobaczysz całą gamę widżetów, odpowiadających twoim kontom w sieciach społecznościowych. Pokaż swój talent w Kręgach Google, wyślij Tweet na Twiterze, dodaj Komentarze Facebooka i zobacz jak bardzo twoje zdjęcia, akcesoria czy ubrania podobają się gościom na twojej witrynie. Na pewno zrobisz porażające wrażenie!
Wix ma dla ciebie do dyspozycji również Wix App Market, czyli cała gamę aplikacji, które możesz umieścić na swojej stronie, aby podrasować jej styl. Wybieraj z aplikacji Instagram, Tint czy Pinterest i dziel się z innymi tym, co cię kręci. 
Czas wyrazić twoje pasje i własny styl. Edytor Wix pozwoli ci pokazać się światu z najbardziej utalentowanej i kreatywnej strony.  To naprawdę świetne uczucie, gdy stworzy się taką stronę i zobaczy efekty w sieci. Do tego Wix ma przesympatycznych konsultantów, którzy odpowiedzą na każde pytanie czy wątpliwość na Forum Wix podczas tworzenia takiej strony. Nie zaszkodzi wypróbować własnych sił!


Przeczytaj również

1 komentarze