22 grudnia 2015

Masaż Lomi Lomi Nui - Czyli pomysł na idealny prezent gwiazdkowy


Do Świąt Bożego Narodzenia, a konkretnie wigilijnego wieczoru pozostały już tylko dwa dni. Przechadzając się ulicami Gdańska oraz odwiedzając trójmiejskie galerie widziałam tłumy ludzi pędzących w świątecznym amoku poszukujących ostatnich prezentów gwiazdkowych. Wiem coś o tym, sama ponieważ jeszcze wczoraj biegałam za ostatnimi drobnostkami. Dla wszystkich najbliższych mi osób mam przynajmniej niewielki upominek, który mam nadzieje ich ucieszy. Obdarowywanie innych sprawia mi ogromną przyjemność, jednak postanowiłam w końcu pomyśleć o sobie. Ostatnie tygodnie upłynęły bardzo szybko, sporo zajęć i mało snu. Pomyślałam, że należy mi się odrobina relaksu :) Nic nie relaksuje mnie tak jak masaż...mój mężczyzna doskonale o tym wie i stara się jak może, chociaż nie jest ekspertem  tej dziedzinie. Tym razem jednak postanowiłam skorzystać z usług profesjonalisty, a raczej profesjonalistki :) Przemiłej dziewczyny - Agnieszki,  zafascynowanej masażem nazywanym Lomi Lomi Nui. Sporo się naczytałam zanim pojawiłam się na masażu, jednak nie byłabym sobą gdybym nie wypytała o szczegóły. Bardzo fajnie słucha się ludzi, którzy opowiadają o swojej pracy jako pasji, o tym czym się zajmują, skąd taki pomysł na życie oraz co ich w tym tak naprawdę kręci. Jesteście ciekawi czym charakteryzuje się ten rodzaj masażu i czy faktycznie warto z niego skorzystać? Odpowiedź znajdziecie poniżej...:)


Hawajski świątynny masaż Lomi Lomi Nui to oczyszczająca podróż przywracająca harmonię na poziomie ciała, duszy i umysłu. Opiera się on na pracy z ciałem, płynnych ruchach angażujących tkanki głębokie oraz stawy, a towarzyszy mu muzyka i spokojny, pogłębiony oddech. Jego celem jest redukcja napięć i stresów, które uniemożliwiają swobodny przepływ energii w naszym ciele. Pozytywnie wpływa na układ kostny, trawienny, nerwowy, uelastycznia stawy, poprawia krążenie i oczyszcza ciało z toksyn. Masaż Lomi Lomi Nui jest pełen szacunku, akceptacji i miłości do ciała drugiego człowieka. Pozwala dotrzeć w głąb siebie i odnaleźć w sobie nowe siły witalne. Jest elementem hawajskiej tradycji, opierającej się na filozofii Huny.szczęścia i harmonii.


Masaż ten jest naprawdę niezwykłym przeżyciem, pozwala zrelaksować się i zajrzeć w głąb siebie. Przed całym rytuałem moim zadaniem było pomyślenie intencji w jakiej masaż będzie wykonany. Relaksująca muzyka, przygaszone światło, świece zdecydowanie pozytywnie wpływały na klimat. Masaż trwał dość długo, bo aż 2 h, jednak to sama przyjemność i najchętniej korzystałabym z niego kilka razy w tygodniu :)
Zrelaksowałam się jak nigdy!

Kochani z ręką na sercu mogę polecić Wam Masaż Lomi Lomi Niu u Agnieszki, która jest nie tylko przesympatyczną osobą, ale również rewelacyjną masażystką! Moim zdaniem to idealnym prezent świąteczny dla bliskiej osoby. To już ostatnia szansa, aby podarować coś wyjątkowego najbliższym. Do wyboru macie dwie opcje: masaż 90 min (150 zł) oraz masaż 120 min (200 zł).

Jeśli teraz zdecydujecie się podarować komuś zaproszenie na hawajski Masaż Lomi Lomi Nui otrzymacie 50 zł zniżki dla siebie na kolejny masaż. Dwie pieczenie na jednym ogniu jak to mówią :) Warto skorzystać z takiej okazji - relaks i odprężenie gwarantowane! :)


TUTAJ znajdziecie więcej informacji :)

Przeczytaj również

3 komentarze