19 lutego 2016

Ślubne inspiracje - Sztuka Wyboru

Wyobraźcie sobie ślub, w którym wszystko byłoby jak z bajki, albo jak z amerykańskiej komedii romantycznej - tak, właśnie tak! Ceremonia pod gołym niebem, wśród zieleni, kwiatów i cudownych promieni słońca. Przyjęcie w ogromnym białym namiocie, pięknie udekorowane stoliki,w tle nastrojowa muzyka.. brzmi nieźle prawda? W Polsce jednak wesela na wolnym powietrzu nie są tak popularne, jak te tradycyjne w pomieszczeniu, najczęściej w wynajętej sali, do której goście udają się zaraz po ceremonii w kościele. Zdarzają się jednak pary, które decydują się na nieco inny charakter najważniejszej uroczystości w swoim życiu. 
Właśnie dla takich osób Sztuka Wyboru po raz pierwszy zorganizowała Alternatywne Targi Ślubne. Wydarzenie odbyło się w minioną niedzielę, dzień zakochanych był idealnym dniem dla tego typu imprezy.  Pary, które w najbliższym czasie planują ślub, miały okazję poznać wiele niszowych marek z branży ślubnej.

 Wśród sukienek królował styl boho, który moim zdaniem idealnie sprawdzi się podczas uroczystości na otwartej przestrzeni. Było sporo uroczej i romantycznej koronki, długości maxi i wianków plecionych z kolorowych kwiatów. Jednak to nie wszystkie atrakcje jakie przygotowała Sztuka Wyboru, przyszły państwo młodzi mogli zobaczyć co mają do zaoferowania wystawcy specjalizujący się w fotografii ślubnej, cukiernictwie, florystyce, tworzeniu zaproszeń oraz dodatków. Wiele mniejszych polskich marek, których usługi zdecydowanie wyróżniają się stylem oraz jakością.


Mam nadzieję, że relacja się podobała :) Jeśli planujecie ślub jak z bajki, w romantycznym  i wyjątkowym klimacie, zachęcam do zapoznania się z ofertami marek, które zaprezentowały się podczas targów.

 Życzę wszystkim czytelnikom miłego dnia :)

Przeczytaj również

2 komentarze