15 czerwca 2016

Small but Hot - Konkurs z Dorotą Wróblewską


Cześć! Dziś chciałam się z Wami podzielić informacją o pewnym konkursie.
 Zacznę jednak od początku. Jeśli śledzicie mojego bloga, z pewnością wiecie, że często biorę udział w konkursach dotyczących mody i stylizacji. Uważam, że to świetna okazja, aby móc się pokazać. Z reguły nie interesują mnie konkursy na lajki i głosowania, ponieważ uważam, że nie są one sprawiedliwe. Jeśli jednak nagrodę przyznaje jury, zwycięstwo staje się o wiele cenniejsze. Pochodzę z mniejszego miasta, w którym nie ma takich możliwości jak w Warszawie, Krakowie czy Trójmieście. Od czegoś trzeba było zacząć, dlatego już we Włocławku brałam udział w konkursach. Nie wiem jak to się dzieje, ale z reguły dowiaduje się o nich przypadkowo :) Zapewniam Was, że nie ślęczę całymi dniami przed laptopem przeszukując internet. Chociaż nie uważam, że celowe wyszukiwanie konkursów i innych akcji było złe.  W moim życiu wygrałam już wiele konkursów, głównie takich, w których zadaniem było przesłanie własnej stylizacji w danym temacie.  Zaczęło się od konkursu na Stylistę Galerii Handlowej Wzorcownia, w którym to Monika Jurczyk, czyli Osa Osobista Stylistka wybierała zwycięzcę. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie. Od tamtej pory uwierzyłam, że po prostu trzeba próbować! Nie zawsze się udaje i często robi mi się smutno, kiedy moja praca nie zostanie wyróżniona. Ale chciałabym Was zachęcić do tego, abyście walczyli o swoje i nie bali się porażek! :) Nigdy nie wiadomo, kto Was zobaczy i doceni Wasz talent czy pasję.

Dziś kilka słów o konkursie organizowanym przez Galerię Krakowską wspólnie z Dorotą Wróblewską. Konkurs nosi tytuł " Small but hot" i ma  na celu pokazanie najbardziej oryginalnych i stylowych akcesoriów. Aż do końca roku każdy z Was będzie miał okazję wygrać nagrodę główną lub nagrodę publiczności. Każdy miesiąc będzie miał temat przewodni, tym razem były to okulary przeciwsłoneczne. Wzięłam udział w tym własnie konkursie właściwie w ostatniej chwili i ku mojemu zdziwieniu udało się  - wygrałam :) !Nagrodą był bon o wartości 200 zł, szykuje się więc nowy zakup :)! Na pewno pokaże go Wam na blogu :) 

To wyróżnienie cieszy mnie bardzo ze względu na osobę, która decydowała o głównej wygranej - a była nią Pani Dorota Wróblewska. Cytując portal Sophisti.pl :
 " Producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki. Wykładowca kodu ubioru, business look oraz autoprezentacji. Laureatka statuetki Doskonałość Mody Twojego Stylu za największe wydarzenie mody WARSAW FASHION STREET. Autorka i producentka programów telewizyjnych o wizerunku , metamorfozach i modzie, takich jak: Moda za 500, Modna Moda , Metamorfozy, Fashion Cafe, Supermodels, Ciekawe Świata. Autorka wydarzenia kultury STREET OF DESIGN. Właściciel Domu Mody Forget-me-Not, który promuje młodych twórców. Autorka książek o modzie "Torebki Vintage", " Fashion People Poland", Fashion People Colours". Organizatorka konkursów dla projektantów mody i juror w polskich i zagranicznych konkursach. Współwłaścicielka firmy producenckiej MEDIA SUKCES i Wydawca SOPHISTI GROUP."

Od dawna śledzę aktywność Pani Doroty, dlatego bardzo ciesze się z takiego wyróżnienia :)

Wy też powinniście próbować swoich sił i pokazać innym jak realizujecie swoją pasję :)
                                         Pozdrawiam serdecznie,
Emilia

Przeczytaj również

2 komentarze