20 października 2016

Daniel Wellington Classic Black

#Mój styl

Dzień staje się coraz krótszy, za oknami dość szybko robi się szaro i ponuro. Jesień i zima to trudny czas do systematyczności w publikowaniu postów :) Bez czego nie ruszam się z domu w tym okresie? Bez szala! Mam ich w domu naprawdę sporą ilość, w rozmaitych kolorach, strukturach i materiałach. Najchętniej noszę jednak szaraki, pasują mi do wszystkiego, a te które posiadam wspaniale grzeją. Niebawem zrobię dla Was post, którego głównym tematem będą właśnie ciepłe szale na jesień i zimę.

Drugą rzeczą bez której zazwyczaj nie ruszam się z domu, jest zegarek. Ogólnie nie noszę biżuterii, a jeśli już to bardzo delikatną. To właśnie zegarek jest dla mnie elementem ozdobnym i zarazem funkcjonalnym. Uważam, że warto mieć porządny zegarek, który uzupełni każdą stylizację. Marka Daniel Wellington wprowadziła niedawno nowy model zegarka Classic Black, który charakteryzuje czarna tarcza. Wygląda niezwykle elegancko i sama już nie wiem, który model jest moim ulubionym :) Ten, który macie okazję dziś zobaczyć, naprawdę wygląda bardzo fajnie!

Mam dla Was małą niespodziankę :) Od dziś na hasło "DWemily" otrzymacie 15% rabatu na zakup dowolnego modelu zegarka marki Daniel Wellington. Jeśli więc planujecie małe zakupy, warto skorzystać z okazji i trochę zaoszczędzić :)


Płaszcz/Coat - Second Hand
Kapelusz/Hat - Reserved
Szal/Scarf - Mohito
Zegarek/Watch - Daniel Wellington

Przeczytaj również

2 komentarze