18 września 2017

Trencz z second handu - stylizacja w paryskim stylu

#Mój styl #second hand

O tym, że Paryżanki mają świetny styl, są niezwykle inspirującymi kobietami i mają po prostu to "coś", nie muszę chyba wspominać. Ubierać się niby od niechcenia i zawsze dobrze się prezentować - która z nas by tego nie chciała?:) Paryski styl charakteryzuje się prostotą, elegancją, ale przede wszystkim świeżością. To właśnie te klasyczne elementy garderoby według nich zawsze sprawdzają się najlepiej. Idąc śladem Francuzek, wybrałam jedną rzecz, która jest aktualnie w "trendach", a którą zresztą bardzo polubiłam. Mam na myśli nakrycie głowy, które stało się idealnym dodatkiem do mojej stonowanej i klasycznej bazy. Trencz, który macie okazję zobaczyć w dzisiejszej stylizacji, kupiłam za 8 zł w second handzie. Tak! 8 zł :) Nie mogłam uwierzyć, że tyle osób koło niego przechodziło i nikt się nim nie zainteresował. Solidnie uszyty, z dobrego materiału i w dodatku o długości maxi - idealny, taki jakiego szukałam.
Wielokrotnie powtarzam, że nie trzeba mieć dużej ilości pieniędzy, aby się dobrze ubierać. Lumpeksy są tak wspaniałym źródłem perełek, które możemy kupić za grosze. Wystarczy poszukać, być cierpliwym, albo po prostu wstąpić do najbliższego second handu, przy okazji zakupów w Biedronce :) Tak właśnie udało mi się kupić płaszcz z dzisiejszej stylizacji. Zachęcam do używania wyobraźni, jeśli coś spodoba się wam nawet w  minimalnym stopniu, ze względu na krój, kolor, warto zmierzyć taką rzecz i przyjrzeć się jej bliżej. Torebka Fiorelli, której również użyłam w tej stylizacji kosztowała 10 zł. Zgnieciona leżała na samym dole, wśród masy innych akcesoriów. Dodam, że nie robiłam zakupów w dniu dostawy, wręcz przeciwnie. Z reguły trafiam na dni, w których towar jest już przeceniony o połowę. Jeansy marki Acne to kolejny lumpeksowy łup za 10 zł. Podsumowując - płaszcz, spodnie i torebka wyniosły mnie 28 zł. Prawda, że miło? :)


 Płaszcz/Coat - Second Hand
Koszula/Shirt - H&M
Spodnie/Jeans - Acne (Second Hand)
Buty/Shoes - Reserved
Torebka/Bag - Fiorelli (Second Hand)
Przeczytaj również

8 komentarze

 1. Inspirujesz Emi, wyglądasz bosko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodnie leżą idealnie, płaszcz genialny - wszystko w moim stylu.
  Ja także kocham second handy, do tego stopnia, że niedawno otworzyłam własny! :)
  Stawiam właśnie przede wszystkim na klasyki, więc po podobne trencze zapraszam do mnie -> canoo.eu

  OdpowiedzUsuń
 3. Płaszcz jest przeboooski! Mam wyrzuty sumienia, że nie byłam tak dawno na łowach w sh, patrząc na to, co Ty tam wyłowiłaś! :D #szooookująąące wspaniałe łupy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pieknie i kobieco tu wyglądasz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Botki i torebka rewelacja- z chęcią bym Ci podebrała ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś wyjątkowa, piękna, delikatna, wyróżniasz się z tłumu zwykłych ludzi.

  OdpowiedzUsuń