25 grudnia 2018

Spódnica w groszki

#Mój styl #second hand

Dzisiejsza stylizacja jest raczej mało świąteczna, a zamiast śniegu serwuje wam słońce i piękne, klimatyczne uliczki Lizbony. Mam jednak nadzieję, że post się wam spodoba i przez chwilę zatęsknicie za wakacjami,podróżami i tuż przed końcem obecnego roku pomyślicie o planach na przyszły :)

W stylizacji, którą wam dziś prezentuję główną rolę odgrywa moja ulubiona spódnica w kropki. Uwielbiam ją za to, że jest bardzo kobieca i uniwersalna. Łącze ją z eleganckimi marynarkami, skórzaną ramoneską, koszulami lub tak jak w tym wypadku, z bluzą. Jeżeli chodzi o nowości, to chciałam się z wami podzielić moją ostatnią zdobyczą z second handu, a mianowicie torebką. Obecnie noszę ją cały czas i ciężko mi się z nią rozstać, pomimo tego że mam wiele innych, ciekawych torebek i plecaków. Zawsze obiecuje sobie, że będą je wymieniać i nie pozwolę, aby reszta się kurzyła, jednak z moich obietnic nic nie wychodzi :) Też tak macie?

Bluza/Blouse - Reserved
Spódnica/Skirt - Zara
Torebka/Bag - Second hand
Buty/Shoes - ReservedPrzeczytaj również

4 komentarze

  1. Przepiękna stylizacja, w moim stylu! :) Mam bardzo podobną spódnicę, tyle tylko,że groszki są mniejsze. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna stylizacja, spódnica jest rewelacyjna :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jesteś boska, Twój styl trafia idealnie w moje wyobrażenie o Kobiecie Idealnej.To kolejna stylizacja która podoba mi się od góry do dołu(lub odwrotnie) w 100%.

    OdpowiedzUsuń